full screen background image


Autopůjčovny letiště Bosna a Hercegovina

Autopůjčovny letiště Bosna a Hercegovina, online levné půjčení auta na letišti v nabídce společnosti Autopůjčovna letiště

Autopůjčovny letiště Bosna a Hercegovina

Samozřejmě můžete hledat svůj vůz i dle země do které cestujete. Pokud využíváte více letišť v zemi Bosna a Hercegovina můžete porovnat jednotlivé lokace, vozový park a ceny pronájmu aut. V naší nabídce máme celkem 25.000 lokací kdekoli na světě. V případě nejasností či dotazů neváhejte využít naší infolinku v době od 8-23 hodin.

Portál autopujcovnaletiste.cz uvádí koncové ceny zahrnující pojištění a poplatky, pokud je ve výjmečných případech jinak, vždy je to uvedeno v rezervačních podmínkách. V zemi Bosna a Hercegovina naleznete vozy Ford Fiesta, Hyundai, Toyota, Peugeot. Pro velkou rodinu využijte v zemi Bosna a Hercegovina vozy typu SUV nebo VAN až pro 12 osob. Rezervaci můžete provést jakoukoli debitní nebo kreditní kartou. Při vyzvednutí vozu v zemi Bosna a Hercegovina je požadována embosovaná kreditní karta na jméno řidiče.


Autopůjčovny letiště Bosna a HercegovinaPůjčovna aut SiXT

Půjčovna aut Europcar

Půjčovna aut Goldcar

Půjčovna aut Alamo

Půjčovna aut Budget

Půjčovna aut Thrifty

Půjčovna aut Hertz

Půjčovna aut Dollar


Top letiště

Největší rostoucí trh v cestovním ruchu jsou senioři.Co je tedy horní věková hranice pro pronájem auta v zahraničí?

Pokud se chystáte procestovat Austrálii, připomeneme Vám trochu pravidel silničního provozu.

V autopůjčovně Encar na letišti Václava Havla Praha trvá převzetí vozidla opravdu nejvýšše 10 minut. 

Dovolená v jížní Itálie je oblíbeným lákadlem i koncem léta. Rozhodli jsme se procestovat Kalábrii a přeplavit se na ostrov Sicílie.tzv. 2 v jednom.Měli jsme několik možností jak se na jih Itálie dostat.První varianta je vozidlem z ČR ,ale ne každý chce řídit tam i zpět celkem 4000 km.Vzhledem k cenám letenek jsme zvolili variantu letět!