full screen background image


Obchodní podmínky

Použitím této stránky souhlasíte s následujícími podmínkami:

Provozovatel, potažmo vydavatel, tohoto portálu je affiliate partnerem leteckých společností, autopůjčoven stejně tak jako hotelových řetězců či jejich rezervačních partnerů a dalších subjektů z cestovního ruchu. Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem jednotlivých produktů a služeb (mimo nabídky půjčovny aut Encar Praha) a v žádném případě nenese žádnou zodpovědnost v případě uzavření obchodu mezi uživatelem portálu autopujcovnaletiste.cz a autopůjčovnami,leteckými společnostmi, potažmo agenturami prodávající letenky nebo automobily v globálních rezervačních systémech (Cartrawler,Amadeus atd)a dalších subjektů z cestovatelského ruchu včetně pojištění. Uživatel vždy musí souhlasit s obchodními podmínkami jednotlivých rezervačních systémů.

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje návštěvníků našem serveru jsou chráněny v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních dat, především podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Po klientech požadujeme jen údaje bezprostředně nutné k vyřízení objednávky. Zákazník poskytnutím svých osobních údajů a odesláním rezervace uděluje souhlas se správou, zpracováním a uchováváním svých osobních údajů dle obchodních podmínek jednotlivých rezervačních systémů.Půjčovna aut SiXT

Půjčovna aut Europcar

Půjčovna aut Goldcar

Půjčovna aut Alamo

Půjčovna aut Budget

Půjčovna aut Thrifty

Půjčovna aut Hertz

Půjčovna aut Dollar


Top letiště

Největší rostoucí trh v cestovním ruchu jsou senioři.Co je tedy horní věková hranice pro pronájem auta v zahraničí?

Pokud se chystáte procestovat Austrálii, připomeneme Vám trochu pravidel silničního provozu.

V autopůjčovně Encar na letišti Václava Havla Praha trvá převzetí vozidla opravdu nejvýšše 10 minut. 

Dovolená v jížní Itálie je oblíbeným lákadlem i koncem léta. Rozhodli jsme se procestovat Kalábrii a přeplavit se na ostrov Sicílie.tzv. 2 v jednom.Měli jsme několik možností jak se na jih Itálie dostat.První varianta je vozidlem z ČR ,ale ne každý chce řídit tam i zpět celkem 4000 km.Vzhledem k cenám letenek jsme zvolili variantu letět!