full screen background image


Ještě váháte s půjčením auta na dovolené?

Půjčení si auta na dovolenou nebo během dovolené může mít spoustu výhod, které by se daly shrnout do několika hlavních bodů:

Flexibilita a nezávislost
Pokud si půjčíte auto, získáte větší flexibilitu v plánování své dovolené. Nemusíte se spoléhat na veřejnou dopravu nebo taxi služby a máte možnost prozkoumat destinaci dle svých podmínek a přání.

Výběr z různých modelů vozidel
Půjčovny aut často nabízejí širokou škálu vozidel, takže si můžete vybrat takové, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám na danou dovolenou - od menších a ekonomičtějších aut pro městské prostředí až po větší SUV pro rodinné výlety nebo do horských oblastí.

Bezpochyby komfort
Vlastní auto znamená pohodlí a komfort. Nemusíte se starat o přestupy nebo o to, zda veřejná doprava bude v dané destinaci spolehlivá.

Možnost prozkoumat více míst
S vlastním autem máte možnost navštívit více míst, která by nebyla snadno dostupná bez vlastního vozidla. Můžete se vydat do menších vesnic, odlehlejších památek či do přírodních rezervací, což zvyšuje vaše možnosti objevování a prozkoumávání destinace.

Výhodná cena
V některých případech může být půjčení auta finančně výhodnější než vlastnění vlastního auta. Zvláště pokud je auto potřeba jen příležitostně nebo na krátkou dobu, náklady na půjčení mohou být nižší než náklady na provoz a údržbu vlastního vozidla.

Ochrana v případě poruchy
Pokud máte své vlastní auto a porouchá se v cizí zemi, může to být velký problém. Půjčené auto vám poskytne větší jistotu, protože většina půjčoven zahrnuje asistenční služby v případě nehody nebo poruchy.

Nové zážitky
Můžete si vyzkoušet jiný model než ten, který máte doma, což může být zábavný zážitek.

Půjčení auta na dovolenou tak může být výhodné z mnoha hledisek a může přinést bezstarostný zážitek z cestování. Je však důležité pečlivě vybrat vhodnou půjčovnu a mít jasno ve smluvních podmínkách, abyste se vyvarovali nepříjemných situací během dovolené.Půjčovna aut SiXT

Půjčovna aut Europcar

Půjčovna aut Goldcar

Půjčovna aut Alamo

Půjčovna aut Budget

Půjčovna aut Thrifty

Půjčovna aut Hertz

Půjčovna aut Dollar


Top letiště

Půjčení si auta na dovolenou může mít spoustu výhod, které by se daly shrnout do několika hlavních bodů:

Největší rostoucí trh v cestovním ruchu jsou senioři.Co je tedy horní věková hranice pro pronájem auta v zahraničí?

Pokud se chystáte procestovat Austrálii, připomeneme Vám trochu pravidel silničního provozu.

V autopůjčovně Encar na letišti Václava Havla Praha trvá převzetí vozidla opravdu nejvýšše 10 minut.